روابط گردشگری ایران و مالزی

روابط گردشگری ایران و مالزی کمتر از حد انتظار است

پرچم ایران و مالزی

معاون گردشگری در دیدار با سر وزیر گردشگری یکی از ایالت‌های مالزی گفت: میزان شناخت مردم دو کشور ایران و مالزی از یکدیگر و نیز آمار تبادلات گردشگر کمتر از حد انتظار است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی معاونت گردشگری، سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ولی تیموری در دیدار با «عدلی ظهاری» ـ سروزیر گردشگری ایالت "ملاکا"(Melaka) در کشور مالزی ـ گفت: ارتباط دو کشور ایران و مالزی که همواره بر اساس دوستی و برادری بوده است می تواند بر بستر گردشگری و آشنایی هر چه بیشتر دو کشور از یکدیگردر زمینه‌های مختلف توسعه یابد.

او با اشاره به ظرفیت‌های متنوع و بالای گردشگری در کشور و توان رقابت‌پذیری بسیار بالای خدمات قابل ارائه نسبت به سایر کشورها، گفت: در حال حاضر میزان شناخت مردم دو کشور از یکدیگر و نیز آمار تبادلات گردشگر کمتر از حد انتظار است.

وی تاکید کرد: ما آمادگی داریم با برگزاری تور آشناسازی ویژه فعالان گردشگری کشور مالزی، زمینه آشنایی با زوایای مختلف گردشگری ایران از جمله گردشگری تاریخی، فرهنگی، طبیعی، زیارتی، سلامت و غیره را فراهم آوریم و متقابلاً زمینه حضور متخصصان عرصه گردشگری کشور در تورهای آشناسازی کشور مالزی را ایجاد کنیم.  

تیموری با بیان اینکه هیچ گونه محدودیتی برای توسعه همکاری‌های گردشگری با کشور مالزی قائل نیستیم و از هرگونه ابتکار عمل در این زمینه استقبال می‌کنیم، افزود: ایران، تنها کشوری است که گزینه دیگری غیر از خدمات گردشگری حلال ندارد و این موضوع بی‌شک می‌تواند مقبول خانواده‌های مسلمان مالزی قرار گیرد.

معاون گردشگری بیان کرد: امیدوارم نتایج برپایی این نشست و ورود عملیاتی به ایجاد شناخت بیشتر ایران و مالزی، ارتباطات حوزه گردشگری دو کشور را به جایگاه واقعی خود برساند و زمینه‌ساز سایر ارتباطات در زمینه‌های مختلف شود.

عدلی ظهاری ـ سروزیر گردشگری ایالت "ملاکا" Melaka در کشور مالزی نیز با ابراز علاقه نسبت به شناخت بیشتر مردمان ایالت مربوطه نسبت به ایران، بر اشتیاق استفاده گردشگران مالزی از خدمات گردشگری سلامت در ایران تاکید کرد  و آمادگی خود را برای حمایت از برپایی تورهای آشناسازی با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری دو کشور اعلام کرد.

گردشگری فرهنگی، درمانی و امکان‌سنجی در توقف بدون نیاز به روادید با اعتبار 96 تا 72 ساعت زائران حج عمره مالزیایی در ایران، از سایرمحورهای اصلی مذاکرات دو طرف بود.

انتهای پیام


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.